Březen 2009

něco pro vás- spíš pro holky

30. března 2009 v 19:20 | Bára:)
ahoj všichni, chci si založit takový malý obchod na internetu kde bych prodávala časopisy a třeba i nějaké věci. Tak jsem se vás chtěla zeptat jestli by to mělo smysl, protože jsem si četla některé blogy kde je taky takový shopík na netu a když jsem si něco chtěla objednat objednala jsem si to a vubec mi to ještě nepřišlo. ALE POZOR!!U MÉHO BLOGU SE NIC TAKOVÉHO NESTANE!!kDYBY JSTE SI NĚCO OBJEDNÁVALI PŘIŠLO BY VÁM TO DO 14ti DNŮ!!A PROSÍM VÁS ABYSTE ZDE NAPSALI KOMENTÁŘE CO SI O TOM MYSLÍTE!!A CENY ... NA TOM SE DOMLUVÍME!!! NĚKTERÉ VĚCI TŘEBA PRODÁVÁM ZADARMO!!

Vanessa Hudgens

24. března 2009 v 15:41 | Bára

Vanessa Anne Hudgens
Narodila se: 14.12.1988.
Narodila se v: Salinas, Kalifornie,USA.
Znamení je: Střelec.
Vanessa Hudgens, celým jménem Vanessa Anne Hudgens se narodila 14.12.1988 v Salinase(California). Vanessa je známa americká herečka a zpěvačka, která debutovala v americkém showbiznise v roku 2003 ve filmu Thirteen, no to ještě netušila, že zaručený úspěch ji čeká až ve filmu High School Musical.

Biografie
Vanessa, jak už víte má mladší sestru Stellu Hudgens, která je také herečka. Její rodiče se jmenují Greg Hudgens a Gina Guangco. Vanessa ukončila studium v 7. ročníku a od té doby se učila doma.

Film a TV
Vanessa začala vystupovat před lidmi, když jí bylo 8 let. Nejprve začínala reklamami, za nedlouho přišla úloha Noel ve filmu Thirteen, potom úloha ve filmu Thunderbirds a nakonec v TV seriálech Disney Channel: The Suite Life of Zac and Cody, Still Standing, Quintuplets...A pak to přišlo....Návrh na účinkování v High School Musical. Vanessa dostala úlohu Gabrielly až po kastingu kde přesvědčila svou písní Angels od Jessicy Simpson. V tu chvíli ještě nikdo netušil, že to bude taký velký hit v celé Amerce... ale i Evropě! Vanessa si zahrála po boku Ashley Tisdale, Zaca Efrona, Monique Coleman, Lucasa Grabeela a dalších jiných herců. 17.srpna vyšel v Americe druhý díl tohoto filmového megahitu, který sledovala neskutečných 17 miliónů lidí !!!
(Vanessa jako Gabriella ve filmu HSM)

Hudba
Vanessino debutové album V vyšlo v září 2006. Vanessa ho nahrála v Hollywood records a jejím prvním singlem i videoklipem byla píseň Come Back To Me. Druhým videoklipem je Say Ok. Vanessiny písničky Let Go a Let's Dance byly obě použité do reklamy pro ABC, Let Go se ještě objevilo v reklamě do seriálu Desperate Housewives a Let's Dance v show Dancing With The Stars.

Přítel
Vanessa konečně POTVRDILA pro časopis Teen, že chodí s kolegou z High School Musical ZACEM EFRONEM!

Zkratky SMS

24. března 2009 v 15:40 | Bára:) |  SMSky


B4

Předtím

Bf

Nejlepší kámošky

Dn

Dobrou noc

4ever

Navždy

Chjo

Ach jo

2gether

Spolu

Hoj

Ahoj

Jj

Jo

Jsm

Jak se máš

Lol

Hodně smíchu

Kuju

Děkuju

Mmnt

Moment

Mno

Prostě no

Msf

Měj se fajn

Wph

V pohodě

Mtm

Moc tě miluju

Njn

No jo no

Nn

Ne

nwm

Nevím

Nz

Není zač

Ok

Dobře

O5

Opět

Pač

Protože

Pls

Prosím

SryHerci a herečky- životopis

24. března 2009 v 15:38 | Bára:) |  Celebrity
Povolání: herečka, moderátorka
Věk: 37
Datum narození: 29. 07. 1971
Místo narození: Písek, Československo
Znamení: Lev

Životopis

Dana Morávková se narodila v roce 1971 v Písku. V letech 1989-1993 studovala herectví na pražském DAMU a hned poté choreografii na HAMU (1993-1998).

Jako divadelní herečka působila nejprve v Činoherním studiu v Ústí nad Labem (1992-1994).V letech 1993-1998 získala angažmá v Divadle na zábradlí a od roku 2001 účinkuje v Divadle bez zábradlí.

Do diváckého podvědomí se zapsala v letech 1994-1998, kdy moderovala pořad TV Nova SNÍDANĚ S NOVOU a od roku 1998 moderuje pořad vysílaný na TV Prima PRIMA JÍZDA.

Dana Morávková má na kontě spoustu rolí ve filmech, pohádkách a televizních inscenacích, jako jsou např. PRINCEZNA HUSOPASKA (1988), ARABELA (1990), PŘÍLIŠ HLUČNÁ SAMOTA (1994), Z PEKLA ŠTĚSTÍ (1999), Z PEKLA ŠTĚSTÍ 2 (2001), KAMEŇÁK (2003) atd.

V roce 2004 se dokonce objevila v dobrodružném fantasy filmu americké produkce režiséra Stephena Sommerse VAN HELSING. Dana Morávková si zahrála hlavní zápornou postavu, starší Adamovu (Tomáš Krejčíř) sestru, Andreu Liškovou v seriálu TV Prima RODINNÁ POUTA (2004). Díky velkému úspěchu seriál pokračoval druhou sérií se 124 díly a třetí série,kvůli nečekaným problémům bohužel skončila s rokem 2006.

Manželem Dany Morávkové je herec Petr Malásek, s nimž má syna Petra.Lisa Kudrow


Povolání: Herečka
Věk: 45
Datum narození: 30. 07. 1963
Místo narození: Encino, Kalifornie, USA
Znamení: Lev

Životopis

Lisa vyrůstala v Tarzana v Kalifornii. Její otec Lee Kudrow je lékař a matka Nedra Kudrow pracovnice v cestovní kanceláři. Už na základní škole se Lisa začala zajímat o herectví. Po dokončení střední školy "William Howard Taft" v roce 1981, kde ve chvílích volna hrála tenis, začala navštěvovat Vassar College v New Yorku s hlavním zaměřením na Biologii. Tuto školu ukončila v roce 1985 a věřila, že uskuteční kariéru v lékařském výzkumu spolu se svým otcem v Los Angeles.

Jako šťastná náhoda tomu chtěla, že komediant Jon Lovitz přítel Lisina bratra, jí umožnil zahrát si v Saturday Night Live. Od té doby si velmi zamilovala hraní, které v ní navíc podpořil Lovitz, když jí poslal na konkurz do improvizační-komedie "Groundlings". Nejprve byla odmítnuta, ale v roce 1989 se nakonec stala členem týmu herců "Groundlings".

Po získání zkušenosti a uznání jako člen populárního komediálního týmu, dostala roli v malé produkci nazvané "The Ladies Room". Lisa se pak objevila v moha televizních rolích komediální herečky s vystoupeními "Cheers", "Coach", "Newhart", "Life Goes On" a "The Simpsons".

V roce 1993 Lisa přijala roli Phobe v televizním seriálu Přátelé "Friends", která jí pomohla získat cenu Emmy. Také si zahrála Ursulu, střelenou servírku v situační komedii NBC "Mad About You". Lisa na NBC udělala takový dojem, že ji obsadili do dalších významných televizních show.

Role Phoebe se hodí k Lisině tak moc, že si lidé pravděpodobně myslí, že je takováto ve skutečném životě. Phoebe Buffay je vlastně dvojče charkteru Ursuly v "Mad About You".

Mimo televizních vystoupení se také Lisa objevila v mnoha filmech uvedených do kin, jako Romy a Michele "Romy and Michele's High School Reunion" (1997), "Clockwatchers" (1997), Všichni moji muži "The Opposite of Sex" (1998), Přeber si to "Analyze This" (1999), zde si zahrála po boku Roberta De Nira a Zavěste, prosím "Hanging Up" (2000), kde si zahrála po boku nádherné Meg Ryan.

V roce 1997 ji časopis People zařadil do seznamu nejhezčích žen světa. Lisa také získala mnoho cen uznání za její herecké umění, včetně ceny pro televizní herce za mimořádný výkon v komediálním seriálu Přátelé "Friends".

V komedii Sťastná čísla "Lucky Numbers" (2000) si Lisa zahraje Crystal přítelkyni Johna Travolty (Russ Richards). Russ předpovídá počasí v Harrisburgu v Pensylvánii a stal se místní hvězdou. Když neobvykle mírná zima zaviní, že jeho půjčovna sněžných skútrů přijde téměř na mizinu, rychle vymyslí strategii, jak zbohatnout. S nenasytnou Crystal , televizní moderátorkou loterie, a kamarádem nadšeným pro každou špatnost spřádá Russ tajný plán. Čísla šťastně vycházejí, ale pak se najednou všechno zvrtne a povedenou trojici čeká místo jackpotu jen sérii chaotických situací.

V roce 2000 se po široce publikované bitvě s NBC, Kudrow a spoluherci ze seriálu Přátelé, Jennifer Aniston, Courtney Cox- Arquette, Matthew Perry, Matt LeBlanc, a David Schwimmer si vyjednali plat 750 000 dolarů za epizodu, čímž se stali nejlépe placenými hvězdami televize v historii.

Lisa a její manžel Michael Stern mají syna Juliana Murray.David Schwimmer - Biografie

David L. Schwimmer se narodil 2. listopadu roku 1966 v Astorii, New York, USA. Ale celé dětství prožil v Los Angeles. Oba rodiče jsou právníci. K herectví ho postrčil jeho instruktor, který mu nabídnul Letní kurz herectví na Northwesternské univerzitě. Oslněn tímto zážitkem se po čase vrátil do Northwesternu, kde dostal mládežnickou cenu v mluvení/divadle. Po ukončení stření školy se mladý Davir rozhodoval jestli bude studovat Práva, nebo Medicínu. Ale začala převládat touha herectví a tak se plány rozplynuli a místo toho se rozhodl založit divadelnís polečnost Chicago's Lookingglass Theatre Company.

První herecká zkušenost přišla v televizním filmu Deadly Silence(Smrtící mlčení). Kritici ovšem tento film absolutně převálcovali a zdrcený David se vráteil zpět do Los Angeles. Odvrátil se od komerčního herectví a začal se naplno věnovat své divadelní společnosti. Ale dlouho to nevydržel a odskakoval si k natáčení televizních projektů(Zákon v L.A.). Takovým to způsobem se dostal až k seriálu Přátelé. Nejdřív si nebyl jistý a na konkurz se mu nechtělo, ale jeho agent ho přemluvil. A tak začala hvězdná kariéra Davida Schwimmera. Otevřela mu bránu do Hollywoodu, kde se začal prosazovat jako nadějný režisér.

Adresa o autogram
The Gersh Agency
232 North Canon Drive
Beverly Hills, CA 90210
Courteney Cox Arquette - biografie

Courtney Cox se narodila 15. června 1964 do zámoľné rodiny. Její otec Richard Cox(1930-2001) byl obchodníkem a její matka Courtney byla v domácnosti. Courtney má tři starąí sourozence Virginii, Dotie a Richarda Jr. Malá Courtney byla typickým mazánkem svého otce, a proto byla zdrcena kdyľ se její rodiče v roce 1974 rozvedli a otec se odstěhoval na Floridu.

Po tomto záľitku se stala vzpurným teenagerem, který nic neulehčoval své matce a novému otčímovi Hunteru Copelandovi, který byl rovněľ obchodníkem.(Nyní se mají rádi) Začla studovat střední ąkolu Mountain Brook, kde byla roztleskávačkou, hráčkou tenisu a plavkyní. Na ąkole se začala věnovat modelingu. Objevila se v reklamních letácích obchodního domu Parisians. Na dokončení studia odeąla do Alabamy ke studiu architektury a vnitřnímu designu na Mount Vermon. Po jednom roce ukončila studium a vrhla se na dráhu modelingu v New Yourku u prestiľní agentury Ford Modeling. Po čase se vrhla na reklamu a vystupovala pro prestiľní značky jako Maybelline, Noxema a Tampax. Po daląím čase přeąla k filmovým rolím. nejvíce jí prosadil Michael J. fox, kdyľ si jí vybral z několika tisíc adeptek aby hrála jeho přítelkyni v Rodiných poutech(1982). Pro seriál Přátelé jí nejvíce prosadil film Ace Ventura: Zvířecí detektiv(1994), kde po boku Jima Carreyho zazářila jako úľasná manaľerka amerického fotbalového týmu Delfíni. Potom přiąla nabídka na fenomenální seriál Přátelé, kde ztvárnila Moniku Gellerovou. V roce 1996 si zahrála reportérku v kultovní trilogii Vřískot. Film jí přivedl k dneąnímu manľelovi Davidu Arquettovi. Po skončení seriálu Přátelé se začala věnovat vlastní produkci. Třináctého června roku 2004 se jí narodila vytouľená dcera Coco Riley Arquette.

Adresa o autogram:
Courteney Cox Arquette
C/O Creative Artists Agency
9830 Wilshire Blvd
Beverly Hills, CA 90212
USA

Jméno : Ashley Tisdale
Povolání : Modelka , herečka , zpěvačka
Datum narození : 2. 7. 1985
Místo narození : West Deal , New Jersey
Znamení : Rak
Rodiče : Lisa a Mike
Sourozenci : Starší sestra Jen
Životopis:Ashley Tisdale se poprvé objevila na televizní obraovce v několika epizodách různých seriálů např : Smart Guy,7th Heaven,Grounded for life,Boston Public,Strong Medicine,Charmed a Beverly Hills 90210.Měla také roli ve filmu Donnie Darko v roce 2001 . Poté se Ashley Tisdale stala známou . Nejvíc jí proslavila role ve filmu High School Musical .Kromě herectví se věnuje také hudbě .Už ve 12 letech zpívala pro prezidenta USA Billa Clintona . Své první sólové album vydala 6. 2. 2007 .
Hilary Duff

Datum narození:28.09.1987

Místo narození: Houston, USA
Znamení: Váhy
Životopis: Hilary Duff od pěti let navštěvovala balet, a tak jako ve všem, i v něm byla výborná. Po dvou letech se dostala do velmi známého tanečního klubu The Nutcracker (u nás známý jako Louskáček). Později začala hrát v reklamách a v jedenácti letech uspěla v konkurzu na film Casper Meets Wendy (Casper a Wendy), který ji pomohl ke slávě a úspěchu.
Potom hrála jen maličké role - například v Chicago Hope, ale ve třinácti uspěla v konkurzu na TV seriál Lizzie McGuire. Američani si tento seriál zamilovali (a s ním samozřejmě i Hilary). V pár dílech dokonce i zpívala, a protože to nebylo vůbec špatné, rozhodla se, že bude i zpěvačka. A tak vlastně vzniklo její první CD Santa Claus Lane, později nazpívala i některé písně na soundrack k seriálu Lizzie McGuire.
To už Hilary znala celá Amerika, takže se není co divit, že ji režiséři začali obsazovat do filmů jako o závod. První se jmenoval "Agent Cody Banks". Potom skončilo natáčení seriálu Lizzie McGuire, a tak se produkce rozhodla natočit film Lizzie McGuire Movie (u nás jako Italské prázdniny), čímž seriál Lizzie McGuire nadobro zpečetili.
Hilary dokonce za film získala cenu za nejlepší teenagerovskou roli roku. Potom si založila vlastní skupinu a začala se zpěvu věnovat naplno. Na konci roku 2003 jí vyšlo již druhé a více úspěšné album Metamorphosis, natáčela film Cheaper by the Dozen (Dvanáct do tuctu), v dubnu 2004 vyhrála cenu za nejlepší zpěvačku roku na Kids ChoiceAwards.
Tím Hilina kariéra rozhodně nekončí. V červenci 2004 (v USA) byl v kinech její další film - A Cindrella Story (Popelčin příběh) a v říjnu 2004 začíná točit film Hearth of Summer. Podle některých zpráv má další album vyjít tento rok, na její narozeniny


Avril Lavigne-
 • Celé jméno: Avril Ramona Lavigne
 • Datum narození: 27.09.1984
 • Místo narození: Napanee, Ontario, Canada
 • Znamení: Váhy
 • 2 sourozenci- mladší ségra a starší brácha
Se zpěvem začala již ve dvou letech v místním kostelním sboru. V tomto sboru zpívala do svých deseti let. Krátce poté, díky svému pěveckému nadání vyhrála hlavní cenu v soutěži místní rozhlasové stanice. Touto cenou byla cesta do Ottawy, kde si zazpívala duet se slavnou zpěvačkou Shania Twain.
Ve svých 13 letech začala psát své vlastní písně a hrát na kytaru. Brzy poté nahrála na videokazetu své hudební výkony a poslala je několika nahrávacím společnostem. Naštěstí si jí všiml šéf nahrávací společnosti Arista Records Antonio L.A. Reid. Avril proto odjela do Manhattanu v New Yorku, kde z ní chtěl Reid udělat popovou zpěvačku klasického formátu. Ona však chtěla být jiná, chtěla být umělcem, který je spojen s tvořením písní, jež zpívá. Proto se Avril rozhodla odjet na západní pobřeží do Los Angeles. Zde se spojila s vydavatelstvím Nettwerk Managementem a producentem/skladatelem Cliffem Magnessem. To jí nechalo zcela volnou ruku a texty si proto Avril píše sama.
Zajímavosti:
 • řidičák udělala až napodruhé
 • má astma
 • je vegetariánka
 • deska "Let go" se měla jmenovat "Anything but ordinary"
 • střední školu opustila kvůli hudbě
 • sestra Michelle hrála v klipu Losing grip
 • ve škole nebyla populární
 • Když se od kamaráda doslechla, že holky neumí chytat ryby, došla domů, vzala prut a šla k nejblížšímu rybníku a vylovila 78 ryb :-)
Deanne Bray-
Deanne se narodila v Kalifornii 14.května 1971.Narodila se, z neznámého důvodu, skoro hluchá.Na pravé ucho neslyší vůbec, v levém má zbytky sluchu (slyší 78dB).Na levé ucho nosí naslouchadlo, což jí dovoluje slyšet mnoho zvuků.Bez něj neslyší nic.Od mala se učila slyšet levým uchem a odezírat ze rtů.Sama o sobě tvrdí, že mluví dvěma jazyky - Americkou znakovou řečí a anglicky.Deanne ráda čte, zvláště s hluchými dětmi.Jejím manželem je Troy Kotsur, který je taktéž hluchým hercem.
Sue Thomas
Sue Thomasová je neslyšící agentka federálního úřadu ve Washingtonu D.C., kde nastoupila po absolvování normálních škol. Od svých třech let je neslyšící a díky své matce se dokázala dostat i přes svůj hendikep mezi normální děti, které chodí do obyčejné školy jako každé dítě.Ještě jako -náctiletá dívenka ztratila svou nejlepší kamarádku, s kterou bruslívala. Stalo se to při jízdě na soutěž v krasobruslení, kdy autobus cestou havaroval a její kamarádka zemřela.Ráda však jezdí i na kolečkových bruslích. Sue dokáže odezírat ze rtů a mluvit jako všichni lidé. Díky tomu také dostala práci v oddělení F.B.I., kde si ji vyhlédl agent Jack Hudson. Zprvu se dostala do oddělení otisků prstů kde chvíli pobyla. Agenta Sue je velmi šikovná ve své práci a díky ní je řada padouchů usvědčena a mnoho případů rychle objasněno. I když se to nezdá, v práci se skamarádí rychle se všemi spolupracovníky z jejího oddělení.


Christina Aguilera

Zpěvačka
Datum narození:
18.12.1980

Místo narození:
Staten Island, New York, USA

Znamení:
Střelec

Životopis:

Počátek svojí kariéry nastal v deseti letech, když Aguilera zpívala státní hymnu pro Pittsburgh Steelers, a ve 12-14 letech se objevovala v Mickey Mouse Clubu bok po boku dalších budoucích hvězd jako Britney Spears, J.C. a Justina z 'N Sync. Společnost Walta Disneyho natáčela celovečerní snímek Mulan a usilovně hledala interpretku výrazného hlasu, která by nazpívala úvodní skladbu Reflection. po dlouhém a náročném konkurzu padla volba jednoznačně na tehdy právě začínající zpěvačku Christinu. Bylo to vůbec poprvé, kdy společnost svěřila roli dosud neznámému hlasu i jménu. Posléze však všichni s úžasem zjistili, že jejich rozhodnutí bylo více než správné.

Nedlouho poté půvabná blondýnka získala nahrávací smlouvu a konečně vydala své debutové album. Prvním velkým hitem se stala skladba "Genie In A Bottle". V současné době je považována za největší konkurentku Britney Spears a velmi často je s ní srovnávánaLinsay-
Datum narození: 2.6. 1986
Místo narození: New York
Matka:Dina Lohan
Otec:Michael Lohan
Životopis: V roce 1996 se objevila v soap opeře ANOTHER WORLD, která byla v USA vysílána a natáčena od roku 1964 s přestávkami až do roku 2003.Její první filmovou rolí byla úloha v režijním debutu scénáristky Nancy Meyrsové (LEPŠÍ POZDĚ NEŽLI POZDĚJI, PO ČEM ŽENY TOUŽÍ) komedii PAST NA RODIČE. První role a hned dvojrole - Lindsay zde hrála obě dvojčata, které se navzájem neznají díky rozvodu rodičů. Díky finančnímu úspěchu tohoto filmu (66 milionů v kinech a dalších 30 na půjčovném) s ní Disney podepsal smlouvu na tři filmy.Poté se Lindsay vrátila k televizi, teď však už pod hlavičkou Walta Disneyho. První počin byl LIFE-SIZE z roku 2000, kde hraje osiřelou dívku, která se pokusí vrátit k životu svou mrtvou matku, ale místo ní ožíví panenku. Ve stejném roce se objevila v pilotním díle show Bette Midlerové, nazvaném BETTE. Televizní učínkování pokračovalo o dva roky později v NAJDĚTE STOPU vyprávějící příběh o novinářce školních novin, jenž objeví nesrovnalosti kolem odchodu jejího učiteleO rok později, 2003 se představuje v remaku komedie o výměně těl mezi matkou (Jamie Lee Curtis) a dcerou, MEZI NÁMI DĚVČATY. S nadšenými recenzemi, 11O miliony na kontě a řadou cen lze mluvit o úspěchu. Současně vychází její debutové album Speak . Rok 2004, Lindsay se stěhuje do L.A. a natáčí ZPOVĚĎ KRÁLOVNY STŘEDNÍ ŠKOLY, ve kterém se její hrdinka Lola musí smířit se ztrátou kulturní nabídky velkoměsta, kvůli stěhování rodiny na předměstí.Do konce roku stihla LL ještě stihla natočit s režisérkou Mark Watersovou PROTIVNÝ SPROSTÝ HOLKY podle knihy psycholožky Rosalindy Wisemanové, která studovala chování studentů na středních školách. Na MTV Awards tento snímek opravdu zabodoval a pro Lindsay to znamenalo dvě ceny. Původní sestřih filmu byl MPAA "oceněn" ratingem R a tak z filmu musely zmizet některé gagy a dvojsmyslné narážky. Nejen kvůli tržbám, ale také kvůli Lindsaině image. Z těchto důvodů také odmítla i rozhovor pro časopis Playboy.Její nejnovější rolí je hlavní role ve filmu MŮJ AUŤÁK BROUK. Jako dcera automobilového závodníka (Michael Keaton) pociťuje stejné tužby jako on. Místo pořádného auta však dostane Brouka z vrakoviště... LL upevnila svou pozici hvězdy (časopis People ji v uplynulém roce zařadil na seznam padesáti nejkrásnějších lidí, celosvětové tržby ze všech jejích dosavadních filmů činí 400 milionů...) a tak si u svého dalšího filmu JUST MY LUCK řekla o honorář 7,5 milionu a opustila Disneyho.Okusí i nezávislý film A PRAIRE HOME COMPANION pod režijním vedením Roberta Altmana a po boku Meryl Streep, Tommy L. Jonese či Woodyho Harrelsona.

Natalia Oreiro

Celým jménem Natalia Marisa Oreiro Iglesias se narodila 19.května 1977 v Montevideu v Urugay. Od osmi let začala chodit na hodiny zpěvu a kurzy herectví. Její kariéra začala ve 12 letech, v roce 1989, kdy natočila svou první reklamu. Mezi 12 a 16 rokem vystupovala ve více než 30 reklamách pro významné společnosti jako jsou Coca-cola, Pepsi, Johanson&Johanson. Ve 14 letech byla vybrána z více než 10 000 děvčat aby doprovázela zpěvačku Xuxu na jejím turné. Společnost Havaiin Tropic jí nabídla práci v USA ale ona se v 17 letech natrvalo přestěhovala do Argentiny, kde dostala malou roli v telenovele Nedobytné srdce (Inconquistable corazón). Následovaly seriály Sladká Anna, Modelky 90-60-90, Bohatí a slavní, film Argentinka v New Yorku..
Mezinárodní hvězdu z ní udělala hlavní role v Divokém andělu a ústředná znělka této telenovely se objevila i na jejím úspěšném prvním albu Natalia Oreiro, vydaném v roce 1998. Vyšly jí další alba Tu veneno (2000), Turmalina (2002), uskutečnila celosvětové turné (2000-2001) během kterého vystoupila i v České republice.
31.prosince se tajně provdala za argentického hudebníka Ricarda Mollema. Mezitím se vrátila k herectví v telenovelách Kachorra, El Deseo, filmu Cleopatra a minisérii V rytmu tanga (natočenou v Rusku). Zatím poslední telenovelou je Jsi můj život (SOS MI VIDA).

Olsenky:
Mary-Kate-
Životopísek-
Mary - Kate
Jméno:MARY-KATE OLSEN
Datum narození:13.6.1986
Barva očí:modro-zelená
Barva vlasů:blond(momentálně obarvena na hnědo)
Povaha:tichá
Sbírá:svíčky
Hobby:jízda na koni,jóga,kino
Oblíbené oblečení:džíny,pohodlný top a kabelka
Oblíbený účes:koňský ohon
Oblíbené zvíře:kůň
Oblíbené jídlo:pizza
Oblíbené pití:džus
Oblíbené barvy:kaštanově hnědá a modrá
Cíl do budoucna:,,Pokud nebudu hrát,chtěla bych profesionálně závodit na koních.
VÍŠ ŽE.....
Čím chce být-žokejkou
oblíbený sport-fotbal,kicbox
nesnáší-květák,cibuli,čokoládu
miluje-toma cruise
ráda mlsá-jahodovou zmrzlinu
co jí baví-kamarádi
nejoblíbenější předmět-matika
Ashley-
Ashley
jméno:Ashley Fuller Olsen
datum narození:13.6.1986
barva očí:modro-zelená
barva vlasů:blond
povaha:upřímná
sbírá:plyšové medvídky
hobby:tanec,tenis,golf,kino
oblíbené oblečení:džíny,krátký top a sandále
oblíbený účes:rozpuštěné vlasy
oblíbené zvíře:její pes Lucy
oblíbené jídlo:špagety
oblíbené pití:džus
oblíbené barvy:žlutá,purpurová a modrá
cíl do budoucna:,,Pokud nebudu hrát,ráda bych se stala tanečnicí
VÍŠ ŽE......
čím chce být:tanečnicí,režisérkou nebo ředitelkou
oblíbený sport:tenis,golf
nesnáší:květák
miluje:Brada Pitta,Bena Aflecka
ráda mlsá:čokoládovou zmrzlinu
co ji baví:nakupování
nejoblíbenější předmět:matika


Rihanna-
Rihanna
Zpěvačka
Datum narození: 18.02.1988
Místo narození: Barbados
Znamení: Vodnář
Životopis: Rihana celým jménem Rihana Robin Fenty odstartovala vskutku dobře. Hvězda RnB a soulové scény, se narodila na Barbadosu v roce 1987. Jako teenager zpívala svým kamarádům a rodině jen pro zábavu. Jednoho dne ji její kamarád představil hudebnímu producentovi Evanu Rogersovi v New Yorku. Rogers byl velmi překvapen, jaký velký talent se v Rihanně ukrývá. Nahrál s Rihannou demo s 20 songy, hitem Pon de replay, které pak všechny poslaldo vydavatelství Def Jam Records.
A vyšlo to.Její singl Pon de replay obletěl rádiacelých Spojených států. Stejné úspěchy slavilo i její album Music of the sun, které bylo vydáno 30.srpna 2005. Rihanna prohlásila, že se nechala inspirovat interprety jako například: Alicia Keys, Beyoncé a Mariah Carey.Její album zní především ve stylu RnBb, hip hopu a soulu. Její první velký hit "Pon de Replay" se rychle vyskákal na druhé místo v amerických hitparádácha na 15 v Kanadě.Zrodila se nová RnB hvězda.
V dubnu 2006 Rihanna vydala druhé album A Girl Like Me a jeho hity jako například S.O.S, Unfaithful nebo Break it off ( duet se Seanem Paulem) opět vyhrávají na všech amerických hitparádách. K singlu S.O.S Rihanna natočila klip pro Nike, který se stal velmi uspěšným.
Sourozenci : 2 bratři (9 let,15 let)

About me

19. března 2009 v 19:20 | Bára
achojky!!Chcete vědět něco o mě?
takže mám středně dlouhé hnědé vlasy
modrozelené oči
icq 382901963 tam můžou psát všichni co se narodily buď v roce 1995, 1996, nebo 1997

moje zájmy jsou hlavně tenis, plavání, cyklistika, kolektivní hry s míčem atd.

Aggressive Alpine Skiing

19. března 2009 v 17:54 | Bára |  Hry
[easygames src="http://hry.blog.cz/components/flash/alpineskiingsm.swf" width="420" height="355" thumb="http://hry.blog.cz/components/images/alpineskiingsm1.gif"]

Mini Golf Gold

19. března 2009 v 17:45 | Bára |  Hry
[easygames src="http://hry.blog.cz/components/flash/mgg.swf" width="420" height="355" thumb="http://hry.blog.cz/components/images/mgg1.gif"]