vtipy

23. ledna 2009 v 16:50 | Bára |  Vtipy
Schůze žraloků
Potkají se tři žraloci a sdělují si své zážitky. První říká: "Nedávno jsem sežral jednoho Američana a ten byl tak nacpanej hamburgerama, že mi pak bylo tejden blbě." Druhý na to: "To já nedávno sežral jednoho Rusáka a ten byl tak opilej, že jsem pak vůbec nedokázel plavat rovně. A třetí povídá: "To nic není, to já nedávno sežral českýho policajta a ten byl tak dutej, že jsem se nemohl tejden potopit!"


Nová myčka:-)
"Maminko, jak to, že máš tak hebké ruce?" "Protože nádobí umývá tatínek!"

Bléééééééé!
Pán se rozplývá nad chundelatým pejskem: "Ty máš ale roztomilý čumáček...." Majitelka ho upozorní: "On má hlavu na opačné straně." Pán překvapeně: "Ale já jsem mu zrovna vnutil piškot!"

Chudák stonožka!
Baví se dvě stonožky: "Kde je tvůj manžel, přece chtěl jít s námi?" "Zůstal doma, musel si ještě vyčistit boty."

Prostě trouba:-)
Paní Karásková nabízí sousedce koláčky. "Ty jsou skvělé!" chválí sousedka, "trouba vám peče dobře co?" "Jo, ale dost těch keců, než ho k tomu dokopu!"

Mazaná Karkula
Karkulka jede na kole k babičce a veze jí košíček s jídlem. Zastaví ji vlk a rozšlape jí košíček a rozbije kolo. Karkulka povídá: "Ten košíček mi nevadí, ale to kolo mi svaříš." Co má vlk dělat, svařuje kolo. Další den se opakuje to samé. Zase jí vlk to kolo musí svařit. Třetí den jede Karkulka jinudy. Vlk to vezme k babičce, babičku sežere a lehne si do postele. Když přijede Karkulka povídá: "A babi, proč máš tak velký oči? " A vlk už to nevydrží a zařve: "To mám od toho svařování, ty huso!"


Jasná "bloncka"
Blondýnky se baví o ceně psa a ta jedna se ptá druhé: "Co ten pes tak stojí?" Druhá odpoví: "Já nevím proč si nesedne."

Sorry, je zdravá!!
"Dobrý den, má žena se u vás podrobila operaci jazyka. Jak to s ní vypadá?" Doktor: "Připravte se na nejhorší, ona už mluví!"

Zase ten Pepa
Hlásí se Pepíček: "Paní učitelko, tatínek říkal, že pocházíme z opic." "Milý Pepíčku, dnes chci probrat novou látku, takže nemám čas dnes řešit vaše rodinné problémy."

Slepičí úlet
Tři slepice hrají schovku. Jedna se schová do kurnáku druhá do šopy (to je malá kůlna). Třetí piká: "10, 20... už jdu!" Jde a zakopne o klacek. "Kurník!Šopa!" schované slepice vylezou a a rozčilují se: "To neplatí! Ty ses dívala!

Policajti
Pozvali si policajta na testy IQ. Když se vrátil na strážnici, ostatní se ho ptali, jak dopadl. "Je to dobrý," odpověděl. "Mám štestí, jsem úplně negativní!"

Zlatý žralok
"Jsem zlatý žralok, s když mi splníš tři přání, tak tě nesežeru."

Jak se říká?
Pepíček dostane pod stromečkem obálku se stovkou. Maminka se ho ptá: "No, jakpak se říká tetičce?" Pepíček na to: "Stará držgrešle?"

Zajíček romantik
"Zajíčku, proč máš tak krátká ouška?" ptá se ježek zajíce. "Ááále, protože jsem romantik! Včera jsem poslouchal, jak krásné zpívá skřivan, a přeslechl jsem kombajn."

Ukecaná rybka
Rybář chytí zlatou rybku, vytáhne ji na břeh a rybka najednou promluví lidským hlasem: "Když mě pustíš, splním ti tři přání." Jenže než se rybář vzpamatuje, vykoukne z vody jiná ryba a povídá: "Nepouštěj ji, ta potvora kecá!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se vám líbí na mém blogu?

Ale jo ujde. 35.1% (39)
Nic moc 6.3% (7)
Hroznej blog 9.9% (11)
Nikdy bych se tu raději nevracela 7.2% (8)
Moc se mi tu líbí. 41.4% (46)

Komentáře

1 janule janule | 23. ledna 2009 v 16:51 | Reagovat

jj hezké vtipy

2 barunka barunka | Web | 25. ledna 2009 v 9:53 | Reagovat

dobré vtipy

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama