Vtipy

27. ledna 2009 v 16:35 | Bára |  Vtipy
Proč jsou vtipy o blondýnkách tak krátké? Aby je pochopili i brunety.

Jde sto Mravenců na Slona. Naskáčou na Slona, ten se oklepe a 99 jich spadne. Jen jeden mu zůstane viset na krku a ostatní křičí: "Uškrť ho! Uškrť ho!"
Sedí parta chlápků v kavárně a klábosí o manželství: "Pánové, já jsem se neoženil proto, že rád cestuji a rád sedávám u okna ve vlaku, v autobuse i letadle. Kdybych byl ženatý, tak se k oknu nikdy nedostanu."
Američan, Rus a Čech se baví o tom, jaká je u nich tuhá zima. Rus se ptá američana: "Kolik je u vás stupňů?" Američan říká, že -25. Po chvíli se Rus zeptá Čecha a on odpoví, že -18. A Rus se diví: "-25 a -18? A to myslíte venku nebo vevnitř?"
Hurvínek a Spejbl jdou na nákup a Hurvínek nese lísteček, co mají koupit. Jak pospíchají, upadne Hurvínkovi lísteček a chce ho zvednout, ale najednou mu Spejbl řekne: "Co je na zemi, to se nezvedá, to si pamatuj." Jdou dál. Když dojdou k přechodu, Spejbl uklouzne a zavolá na Hurvínka: "Hurvajs pomož mi!" Hurvínek mu odpoví: "Co je na zemi, to se nezvedá, sám jsi to říkal."
Pan Koláček zve přítele na návštěvu do Doks: "Urřitě musíš přijet. Je tam krásně. A místa j tam také dost. Udělej si příští týden volno a o víkenu přijeď. Je to hned třetí vilka u nádraží.Jsou tam zelená vrátka, stačí do nich kopnout kolenem.." "Proč kolenem?" "No vždyť bys přece nepřijel s prázdnýma rukama, ne?"

Franta Vomáčka volá na pohotovost, aby hned přijeli, že manželka má hrozné bolení: "Pane doktore, já si myslím, že to bude slepé střevo." "Buďte bez obav, slepé střevo jsem jí přece loni operoval," oponuje lékař. "To ano, ale tohle je má druhá žena."Na finálovém zápase ligy mistrů ve fotbale sedí chlápek v narvané hale a vedle něj je jedno volné místo. Dalšímu v řadě to nedá a zeptá se: "Nedovedu si představit, že by si někdo zaplatil tak dobré místo a pak nepřišel." "No víte, já jsem koupil lístek pro sebe a svou ženu už před měsícem, ale ona mezitím náhle onemocněla a zemřela." "Ach to je mi moc líto, ale proč jste nedal ten lístek někomu z rodiny?" "No, všichni jsou dnes na pohřbu."
Jdou 2 sušenky po přechodu. Jednu přejede auto. Druhá říká: "Nedrob a pojď!"
Tome idiot je zvíře nebo pták?" "Kdepak, to je člověk. Jako Ty nebo já."Pan Sedláček jel lokálkou domů do Kdyně. Naproti němu seděl jeden vážný pán a četl noviny. >Proč jede ten pán naproti také do Kdyně?< přemýšlel pan Sedláček. >Že by to byl obchodní zástupce a jel k panu Královi? Nebo snad pan doktor přes žaludek a jel k paní Petýrkové? Ne ten to nebude. Pak to musí být jedině advokát Štědrý z pražských Vinohrad.< Obřadně smekl klobouk a řekl neznámému pánovi: "Ma úcta pane doktore Štědrý!" "Jak mne znáte?" podivil se pán. "Ale já vás vůbec neznám. Já jsem si vás vypočítal."


"Jean, prší ještě?" "Ano pane." "Tak to půjdu s rybičkama na procházku!"
"Jeán, bouchněte za mnou dveřmi! Jsem rozčílen."Lord: "Jamesi dnes sem se v novinách dočetl že se v okolí mého zámku objevují marťani." James se zeptá: "A jak vypadají?" Lord: "Jsou malí, zelení, mají vykulené oči a musí se na ně mluvit pomalu." James jde posekat trávník a vtom zahlédne v trávě něco malého a zeleného. Přijde blíž: "Já - jsem - James - a - sekám - tady - trávník." Ale vypadá to, jakoby jej ten druhý neslyšel, proto opakuje tuto větu ještě dvakrát. Vtom se ozve: "Já - jsem - myslivec - a - konám tu potřebu."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

kolik vás tu bylo?

ano 74.4% (61)
ne 25.6% (21)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama